zespół illuminati

Sztab Illuminati

ARTUR KAMIŃSKI

Pracoholik i społecznik. Zaangażowany w nieprawdopodobną ilość inicjatyw, które tak naprawdę sterują jego życiem. Odpowiedzialny za kontakt z klientami, przygotowanie prezentacji, scenariuszy oraz ostatecznej kalkulacji. Uzależniony od facebooka, książek, filmów science-fiction, muzyki i słodkości. Miłośnik dzieł i talentu Albrechta Dürera. Założyciel Grupy Artystycznej Illuminati.

LESZEK WOJTASZAK

Aktor, lektor i event menager. Absolwent krakowskiej PWST. W sztabie Illuminati od samego początku istnienia grupy. Poznaniak z urodzenia i charakteru, zdystansowany do świata i siebie. Indywidualista i samotnik, z wszystkich dźwięków najbardziej lubi ciszę i fado. Obdarzony niezwykłym niskim głosem oraz pokładami niegasnącej energii. Posiadacz czarnego pasa w sarkazmie. Twórca portalu literackiego www.przeczytamy.pl

MONIKA BELAU

Aktorka i instruktorka teatralna; współzałożycielka ILLUMINATI.  Powszechnie nazywana „Panią Kierowniczką”, dla współpracowników - "Uwaga Idzie". :) Odpowiedzialna za zasoby ludzkie, logistykę i całą sferę organizacyjną.  Znana z szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania wszelkich problemów.

PIOTR URBANIAK

Aktor teatralny i scenograf w jednej osobie. Od początku w szeregach Illuminati. Twórca większości „patentów” i rozwiązań technicznych dotyczących scenografii oraz wielu pomysłów realizatorskich. Aktor uzdolniony plastycznie to prawdziwy skarb  w rekwizytorni oraz w procesie projektowania kostiumów do naszych spektakli.  Dzięki swoim umiejętnościom zwany Złotą Rączką.

ARTUR SOŁTYSIAK

Kierownik muzyczny. Aranżer, wokalista i instrumentalista. Autor muzyki do spektakli realizowanych przez Illuminati.  Tak naprawdę to tylko on wie jakim sprzętem nagłaśniającym dysponujemy i gdzie go znaleźć :) Poza pracą w Illuminati udziela się artystycznie w kilku muzycznych formacjach (Spirituals & Gospel Quartet, Real Voices - A Cappella Group). Twórca flaczersonizmu i „sikalafoniczny” znawca malinowego życia.