ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE
ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE

Grupa zaprzyjaźnionych zwierzaków wpada na genialny pomysł – postanawiają napisać spektakl o ludziach. Dotychczas to właśnie ludzie wykorzystywali cechy zwierząt do porównań, metafor i alegorii – koniec na tym! Teraz zwierzęta wdzieją kostiumy i zaprezentują się leśnej widowni jako ludzie.
Typowa komedia pomyłek  -  nie tylko dla najmłodszych!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi spektaklami i programami edukacyjnymi z udziałem sympatycznych bohaterów ze świata zwierząt. Realizujemy programy traktujące o poszanowaniu wartości takich jak przyjaźni - a także o bezpieczeństwie, przepisach drogowych, ortografii i innych sprawach jakże ważnych dla młodego człowieka.

ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE ZWIERZAKI Z NASZEJ PAKI - SPEKTAKLE EDUKACYJNE