WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa
WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa

        Dziecko czy senior, uczeń lub nauczyciel. Kiedy padnie hasło Święty Mikołaj, uśmiech na twarzy i serdeczne spojrzenie pojawia się u każdego. Wyobrażamy sobie Boże Narodzenie, starszego pana z brodą w błyszczącym czerwonym stroju, biały krajobraz za oknem i rodzinne lepienie bałwana.

          Jednak tam, za zaspami śniegu, w równoległej rzeczywistości toczy się zupełnie inne życie. Święty Mikołaj nawet nie myśli o rozdawaniu prezentów. Od miesięcy chodzi w szlafroku, ogląda telewizję i zaniedbuje codzienne obowiązki. Podobnie jest z Bartolinim Bałwankiem. Od wieloletniego objadania się lodami truskawkowymi staje się coraz grubszy i pozbawiony chęci do życia. Czuje się niepotrzebny i niedoceniany. W końcu wpada na pomysł rozdania bożonarodzeniowych prezentów jednocześnie doprowadzając do szału Mikołaja. Ostatecznie dochodzi do starcia dwóch gigantów. Mecz bokserski nie pomaga w tej zaciętej walce. Dopiero koncert kolęd wprowadza magiczną atmosferę, która pozbawia odwiecznych wrogów nienawiści i zazdrości.  Święta nadchodzą, a nasi bohaterowie postanawiają ustanowić nową tradycję wspólnego rozdawania prezentów. A wszystko to z radością i wzajemną życzliwością.

WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa WIELKA DRAKA W Fabryce Zabawek św. Mikołaja - POLPHARMA Warszawa