WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie
WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

       Alicja w Krainie Czarów to opowieść sama w sobie dość magiczna, charakterystyczna i pełna niespodzianek przytrafiających się w innej równoległej rzeczywistości, ale jakże podobnej do naszej. Tą historią zachwycają się dzieci i dorośli.  Posłużyła nam ona również jako warsztat podczas cyklicznych spotkań z osobami niepełnosprawnymi  w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie.

Dla tych, którzy na co dzień prowadzą  nieco odmienny tryb życia, pojawienie się kogoś z zewnątrz i stworzenie niewielkiej formy teatralnej, to przeżycie z pewnością zapadające w pamięć. Dziewczyny wcielając się w przeróżne postacie nie tylko odzwierciedliły przygody Alicji, ale przedstawiły swoją historię. Na pozór, nie ma w niej smutku. Jest to świat wypełniony  przyjaźnią, który mimo przeciwności losu nadal jest pełen nadziei, ale przede wszystkim dobroci i radości.

WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie WARSZTATY TEATRALNE W ŁOPIENNIE dla osób Niepełnosprawnych Intelektualnie