Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018
Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018

 

Sierpniowe warsztaty artystyczne, czyli Lato z Estradą to ciąg dalszy aktorskich przygód realizowanych z myślą o najmłodszych. Cotygodniowe spotkania w czwartkowe popołudnia to  idealny czas, by poczuć atmosferę teatru i po części stać się nie tylko widzem, ale i aktorem. 

Dzieci podczas zajęć kreatywnych mają za zadanie stworzyć własny rekwizyt, a następnie użyć go w przestrzeni. Poznają także podstawowe ćwiczenia dykcyjne i emisyjne oraz te odpowiadające za koordynację ciała.  Warsztaty mają na celu przede wszystkim pobudzić wyobraźnię i uruchomić w najmłodszych chęć do działania i skrywane pokłady energii. Tutaj każdy może stać się kimkolwiek zechce, bez konsekwencji.

Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018 Warsztaty Artystyczne - LATO Z ESTRADĄ Sierpień 2018