Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA
Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA

Warsztaty obejmowały naukę podstawowego warsztatu aktorskiego: nabycie świadomości ciała, gestu i słowa oraz poznanie różnych technik aktorskich i naukę pracy z partnerem scenicznym. Uczestnicy programu pod okiem profesjonalistów ćwiczyli  scenki budowane na bazie scenariusza spektaklu. Warsztaty miały na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego występu na scenie.

Praca warsztatowa była kreatywna, energetyczna i pełna radości. W pracy z amatorami chcieliśmy skupić się przede wszystkim na nauce swobodnego bycia na scenie, braku lęku w byciu na scenie, zaufania do partnerów. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi aktorzy stanęli na wysokości zadania, stali się drużyną, która w niezwykle krótkim czasie stworzyła wspaniały spektakl.

Na premierze wszystkie miejsca CKK Jordanki były zajęte. Nie brakowało wzruszeń i łez radości – zresztą sami zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=CR1f0BYabew

Poniżej link do artkułu w Family Manager gdzie znaleźlismy recenzję naszego spektaklu i warsztaów aktorskich :)

  https://familymanager.pl/polska-firma-zrobila-lepiej/

Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA Warsztaty Aktorskie - dla pracowników firmy NEUCA