VW w Olandii - integracja pracowników
VW w Olandii - integracja pracowników

Olandia - to wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy w Wielkopolsce, słynący z niepowtarzalnego sielskiego klimatu, stylowych wnętrz, relaksującego SPA i cudownego naturalnego otoczenie.
W takich oto pięknych okolicznościach przyrody realizowaliśmy program integracyjny dla młodej kadry managerskiej VW Poznań.
Zaproponowaliśmy niecodzienną przygodę zawierającą zróżnicowane zadania, zabawy, konkursy oraz konkurencje powodujące prawdziwy wzrost adrenaliny i wszechogarniającej radości. Nasi aktorzy-animatorzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem akcji, służąc poradą oraz pomagając w zadaniach, które mogłyby okazać się trudne do zrealizowania. Wykorzystaliśmy wszystkie dogodne warunki ukształtowania terenu oraz zaadoptowaliśmy niektóre pomieszczenia wewnątrz budynku. W proponowanej przygodzie uczestnicy zetknęli się z zadaniami, których nie mogliby doświadczyć na co dzień.
Program został tak przygotowany aby jednocześnie angażować wszystkich uczestników
zabawy. Cały teren Olandii został zamieniony w park niezwykłych konkurencji.

VW w Olandii - integracja pracowników VW w Olandii - integracja pracowników VW w Olandii - integracja pracowników VW w Olandii - integracja pracowników VW w Olandii - integracja pracowników VW w Olandii - integracja pracowników