URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy
URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy

Dla podkreślenia naszej obecności w Unii Europejskiej Dni Szamotuł zostały zmienione w Dni Europy. Prowadzenie trzydniowej imprezy wiązało się z licznymi obowiązkami głównie organizacyjnymi.  Na scenie prezentowali się artyści przybyli z miast partnerskich Niemiec, Belgii, Francji i Włoch prezentując utwory ludowe charakterystyczne dla danego kraju i regionu.

Każdego z dni obchodów prezentowali się muzycy z całego kraju reprezentujący najróżniejsze style muzyczne. Na szamotulskim rynku zaprezentował się także z programem siłowym Mariusz Pudzianowski. Każdego wieczora odbywał się  koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej – wystąpili: pochodzący z Szamotuł Paweł Bączkowski, Jose Torres y Salsa Tropical Band oraz Andrzej Sikorowski z córką Mają.

Dwa lata z rzędu gospodarzem imprezy był Artur Kamiński (ILLUMINATI).

URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy URZĄD MIASTA I GMINY SZAMOTUŁY - Dni Europy