ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI
ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI

Nasze zadanie polegało na zorganizowaniu eventu poświątecznego dla dzieci pracowników firmy ULMA Construccion Polska SA.
Zaproponowaliśmy prawdziwy hit - spektakl interaktywny z udziałem Minionków. Każdy słyszał i wie co nieco o tych żółtych stworkach. W naszej opowieść tylko one mogą ocalić święta Bożego Barodzenia i uchronić św. Mikołaja przez zżółknięciem, które spowodował związek X wymyślony przez podstępnego doktora Nikczemnika chcącego zemścić się na św. Mikołaju.
Spektakl trwa ok. 60 minut.

Śmieszne sytuacje, zwariowane przygody, autorska muzyka i świetne piosenki - wszystko to składa się na przedstawienie interaktywne opowiadające o mocy przyjaźni i magii świąt bożonarodzeniowych.

Po spektaklu św. Mikołaj rozdał prezenty, a wszyscy mogli uczestniczyć w super grach i zabawach świątecznych oraz stworzyć niesamowite ozdoby choinkowe metodą decoupage.

ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI ULMA - POŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z MINIONKAMI