T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie
T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie

Dla T-Mobile realizowaliśmy program mikołajkowy zatytułowany: MAGICZNE ŚWIĘTA.
W programie poza ciekawymi grami i warsztatami świątecznymi - nasz zespół teatralny wystawił spektakl interaktywny pt.: Magiczne Święta w Hogwarcie. Jak się okazuje, świąteczna tradycja obowiązuje także w krainie czarodziejów. Z okazji świąt odbywają się różne wydarzenia będące swoistą tradycją szkoły.
Inspiracja postaciami z Harrego Pottera dała nam ogromne możliwości w stworzeniu nowej ciekawej fabuły oraz wypracowania atrakcyjnych rozwiązań realizatorskich dotyczących kostiumów, działań scenicznych i animacyjnych  oraz fabuły będącej świetnym nośnikiem treści dydaktycznych.

Czy każda Gwiazdka jest magiczna? Oczywiście - ale jeżeli dodatkowo - poza Świętym Mikołajem, reniferami, elfami i Bałwankiem na Gwiazdkę przybywają czarodzieje z Hogwartu - sytuacja musi być wielce wyjątkowa.

T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie T-Mobile - Magiczne Święta w Hogwarcie