ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach
ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach

         Każdy z nas kojarzy białego królika, Królową Kier, zwariowanego Kapelusznika i w końcu małą dziewczynkę, która dziwnym trafem znalazła się w Krainie Czarów. Jednak prawie nikt nie zanurzył się w tej historii podczas Świąt Bożego Narodzenia i nie poznał prawdziwego Świętego Mikołaja.

             Święta w Krainie Czarów to autorska bajka oparta na powieści Lewisa Carrolla. Choć bohaterowie na pozór mogą być znani, ich historie zupełnie odbiegają od stereotypów, bajkowych adaptacji, a przede wszystkim rzeczywistości. Taką wersję zdarzeń mieli okazję zobaczyć widzowie z Centrum Kultury w Łomiankach. W malowniczym obrazie każdy znalazł coś dla siebie. Mógł na chwilę odetchnąć, uciec od rzeczywistości, przypomnieć sobie czasy, kiedy był dzieckiem. Najmłodsi zaś zanurzyli się do świata zupełnie im obcego, ale równie oryginalnego i z pewnością ciekawszego. A wszystko to odtwarzało świąteczną atmosferę nie z otaczającej nas rzeczywistości, ale bardziej abstrakcyjną, pełną radości i ciepła. Taką, która istnieje równolegle w wyobraźni każdego z nas.

ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach ŚWIĘTA W KRAINIE CZARÓW - Centrum Kultury w Łomiankach