PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe
PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na widowisko osadzone w realiach słynnej opowieści o Guliwerze.

Nasza opowieść zaczyna się w chwili gdy Guliwer – słynny podróżnik i łowca przygód trafia do krainy zamieszkanej przez bardzo małych mieszkańców. Niestety kraina jest nawiedzana przez złych olbrzymów z krainy Gigantów. Sprytny Guliwer wpada na genialny plan pozbycia się nieproszonych gości. Wraz z małymi mieszkańcami Krainy Liliputów ogłasza turniej, do udziału w którym zaprasza olbrzymów. Stawką jest góra ze złota oraz tron i władanie królestwem Liliputów. Plan jest ryzykowny tym bardziej, że nie wszyscy mieszkańcy krainy zgadzają się z Guliwerem. Podstępny Mini’ster Raste’r wraz ze swoim sługą Pikselkiem chcą połączyć siły z olbrzymami i przejąć władzę w Krainie Liputów. Czy im się to uda? Z pewnością NIE!!!

Spektakl to zaledwie jeden z elementów programu animacyjnego Trzy Wymiary Dobrej Zabawy, w którym wykorzystujemy niezwykłe gigantyczne rekwizyty do gier i zabaw nie tylko dla najmłodszych!

PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe PRZYGODY GULIWERA - Widowisko plenerowe