„Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań
„Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań

       Poniedziałkowe popołudnie i powrotna podróż do domu. Tramwaj, linia nr 14. Bez przerwy powtarzające się obrazy, jednak nie tym razem. W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, mieszkańcy Poznania  korzystając ze środków komunikacji miejskiej spotkali się  z prawdziwymi stewardessami.

Dziewczyny, podobnie jak na pokładzie samolotu, zaznajomiły pasażerów z zasadami bezpiecznego podróżowania, ale odpowiednie przechowywanie bagażu i trzymanie się przeznaczonych do tego celu uchwytów to nie wszystko. Przede wszystkim liczy się wzajemna życzliwość i szacunek dla drugiej osoby. Tak wspaniałą atmosferę na pokładzie tramwaju wywołało wspólne śpiewanie piosenki, która swą melodią porwała dosłownie każdego. Była to chwilowa odskocznia od codziennej rutyny. Podróż wydawała się nie tylko szybsza, ale znacznie przyjemniejsza i pełna niespodzianek.

„Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań „Przesiadaj się i jedź” - Akcja Ambientowa dla ZTM Poznań