PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START
PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START

Zapraszamy Państwa na naszą stronę studia nagrań:

WWW.PRZECZYTAMY.PL

Własne Studio Nagrań Lektorskich daje nam ogromne możliwości i zapewnia komfort pracy.

Nasz zespół stanowią ludzie doświadczeni ale nie zmanierowani. Jesteśmy kreatywni, pozytywnie zakręceni i tryskający (za przeproszeniem) energią.

Mamy wiele marzeń związanych z naszą działalnością – i właśnie ich spełnienie to kolejny powód dla którego chcemy to robić.

Czekamy na zadania i wyzwania, teksty ważne i poważne oraz takie, które pozwolą nam rozwinąć w pełni interpretacyjne skrzydła.

Zrealizujemy każde zlecenie dotyczące przeczytania książki, słuchowiska, reklamy, ogłoszenia, komunikatu, zapowiedzi, życzeń, prezentacji multimedialnych, jingli radiowych, itd.

Razem pracuje nam się fantastycznie – ale bez Was to zupełnie nie ma sensu.
Dlatego prześlijcie tekst – a my go PRZECZYTAMY.pl

PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START PRZECZYTAMY.PL - LEKTORZY NA START