POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie
POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie

         Król Julian, Alex, Gloria i Marty. Tak, to znowu oni! Tym razem obliczenia szerokości geograficznej wykazały, iż paczka przyjaciół znalazła się w Gnieźnie tuż na chwilę przed wyczekiwanym przez najmłodszych świętem Dnia Dziecka.

        Choć nasi bohaterowie nie zawitali na długo w pierwszej stolicy, w jednej chwili zdążyli wpaść w tarapaty i zgubić przyjaciela. Skutkiem tego była podróż sentymentalna, dzięki której na nowo przypomniano, że przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Dla dzieci była to zarazem lekcja nauki, jak i po prostu dobra zabawa. Po niespodziewanej wizycie gości z Madagaskaru na wszystkich czekały warsztaty muzyczno-taneczne, kącik artystyczny oraz różnego rodzaju zabawy sportowe. Nie zabrakło też kultury regionalnej, czyli nauki tańca i tradycyjnych ludowych przyśpiewek. Nie ma się o co martwić. Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci na bardzo długo.

POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA w Gnieźnie