PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO!
PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO!

Port Łódź, na dwa dni przeistoczył się w prawdziwą, podwodną krainę. Na najmłodszych czekała cała masa atrakcji i konkursów, między innymi interaktywne spektakle „H2O to jest to!”. Podczas widowisk dzieci przeżywały razem z morskimi bohaterami niezwykłe przygody.

Podczas zabawy dzieciom towarzyszyło aż 14 podwodnych stworzeń między innymi: Krab Stefan, Rybka Norris, Ślimak Waldek, Rekin Młotek, Walery Morświn, Syrena, Murena Irena, Pan Gąbka, Homar Homer, Ośmiorniczka, Szkaradniak Łuska oraz Stepujące Krewetki. Maluchy, które odwiedziły Port Łódź, mogły stworzyć własną, złotą rybkę, poharcować w głębinach i zrobić sobie zdjęcie z podwodnymi stworami.

Jak zawsze w gotowości czekali nasi animatorzy, którzy tym razem malowali na buźkach dzieci morskie motywy. Dla tych, którzy wzięli udział we wszystkich zabawach przygotowane zostały specjalne dyplomy i upominki od Portu Łódź.

PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO! PORT ŁÓDŹ - Gafy z Rafy czyli H2O TO JEST TO!