POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim
POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim

W evencie mikołajkowym w Starogardzie Gdańskim udział wzięli pracownicy firmy POLPHARMA wraz ze swoimi pociechami. Uczestnicy wchodząc do hali z ulicy owładniętej mrozem - znaleźli się na Madagaskarze - ciepłej afrykańskiej wyspie władanej przez samego Króla Juliana XIII. Julian wraz ze swoimi przyjaciółmi postanawia sprowadzić św. Mikołaja na wyspę i mieć go na własność. Pingwiny mają jednak zupełnie inny plan.

Ta abstrakcyjna tropikalna opowieść zimowa rozśmieszała publiczność przez cały czas trwania spektaklu.
Oczywiście św. Mikołaj w finale zdołał rozdać prezenty dzieciom i wszystko dobrze sie skończyło.

Ale poza fabułą spektaklu warto pochwalić się wspaniałym programem animacyjnym skierowanym zarówno do dzieci jak i dorosłych. Warsztaty kreatywne, tworzenie ozdób choinkowych, aniołków, bałwanków, kolorowanie gigantycznych bombek - cieszyły się ogromnym powodzeniem.
Nic dziwnego - w końcu zbliżaja się kolejna Wigilia. Wesołych Świąt! i do następnego roku!

POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim POLPHARMA - Mikołajki w Starogardzie Gdańskim