PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy
PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy

13 marca w kameralnej sali koncertowej w Starym Ratuszu odbył się autorski spektakl dla młodzieży pt. „Planeta wolności” w wykonaniu Grupy Artystycznej Illuminati. Spektakl został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PLANETA WOLNOŚCI
Mieszkanie Państwa Wolnych. Trwają przygotowania do uroczystej kolacji z okazji Święta Niepodległości. Pomysłodawcą rodzinnych spotkań o zabarwieniu patriotycznym jest ojciec rodziny – Adam Wolny. Regularne i głośnie wypowiadanie definicji najważniejszych wartości – to sposób Wolnych na poczucie silnej więzi społecznej z narodem oraz kultywowanie rodzinnej tradycji. Wiele mówi się o patriotyzmie, wolności, tolerancji, otwartości i szacunku do innych ludzi – ale czy Wolni są wierni tym ideałom ? Rodzinne spotkanie obnaża skalę zakłamania i hipokryzji. Spektakl pokazuje przepaść pomiędzy tym w co wierzymy a tym jacy jesteśmy. Spojrzenie przez krzywe zwierciadło na model rodziny „z zasadami” ma za zadanie skłonić widza do refleksji i zainspirować do dyskusji. Jacy naprawdę jesteśmy – my Polacy?

Relacja TV:
https://www.youtube.com/watch?v=B1pzk4m4J3o

PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy PLANETA WOLNOŚCI - spektakl o tym jacy jesteśmy