PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka
PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka

Tym razem event dla „Piotra i Pawła” odbywał się bardzo daleko od któregokolwiek z supermarketów – ponieważ zorganizowaliśmy go dla dzieci pracowników tej firmy. Powód był oczywisty -  Dzień Dziecka. Jak na prawdziwy piknik przystało uczestnicy mogli liczyć na pyszne przekąski, przygotowane przez catering.

Dzieci szalały na „dmuchańcach”, grały w piłkę na ogromnej trambambuli oraz uczestniczyły w dziesiątkach konkurencji i zabaw prowadzonych przez naszych animatorów. Na miejscu pojawiły się także znane postaci z bajek animowanych: Shrek i Osioł oraz bohaterowie filmu Madagaskar – Alex, Marty i Gloria. Naszą satysfakcje mogliśmy czerpać z zadowolenia dzieci.

PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka PIOTR I PAWEŁ - Piknik Familijny z okazji Dnia Dziecka