PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne
PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne

12 listopada zakończyliśmy cykl 15 godzinnych warsztatów wokalno-aktorskich dla dzieci i młodzieży z Kobylnicy. Podczas zajęć na każdego uczestnika czekały specjalnie przygotowane ćwiczenia: wokalne, oddechowe i dykcyjne, ponadto wzbogacone elementami z zakresu sztuki aktorskiej.

Mimo tak krótkiego trwania, program został w pełni zrealizowany i zakończył się spektaklem. Młodzi artyści przebrani za mieszkańców Miasteczka Halloween śpiewali piosenki odnoszące się do wielu aspektów życia codziennego. Dzięki zastosowaniu tak nietypowej konwencji zarówno widz, jak i młody artysta uzyskał możliwość pogłębienia interpretacji wykonywanych utworów.

https://www.facebook.com/grazyna.orpinska/videos/1449912638455955/

PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne PIOSENKI Z DRESZCZYKIEM - przedstawienie muzyczne