PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików
PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików

Pomysł Parady powstał w zespole pracującym nad projektem osiedla „Wzgórze Słowików”. Wszyscy, którzy kochają tę dzielnicę przeszli z nami ulicami Ursynowa w Paradzie „Kocham Ursynów, Kocham Wzgórze Słowików”. Wspólnie celebrowaliśmy radość z mieszkania w tej wyjątkowej okolicy, pośród równie wyjątkowych ludzi.

Wszyscy o zamiłowaniach sportowych mieli możliwość spotkania z zawodnikami drużyny Futbolu Amerykańskiego Warsaw Eagles i pobrania od nich lekcji gry. Wielbicieli motoryzacji zaskoczył monster truck oraz zabytkowe auta z Muzeum Motoryzacji Otrębusy.

Dla najmłodszych zapewniliśmy profesjonalną opiekę oraz zabawy i konkursy.

PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików PARADA I Love Ursynów I love Wzgórze Słowików