OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu
OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu

          Wieża widokowa na Szachtach to kolejna okazja, by zerknąć na Poznań z nieco innej perspektywy.  22 metrowa budowla otwiera widok na panoramę stolicy Wielkopolski, a jak wiadomo na co dzień przemierzamy ulice nie zastanawiając się nawet, jak dokładnie wyglądają one w rzeczywistości.

         To nie koniec atrakcji!  Z okazji zbliżającego się 6 grudnia na wielkim otwarciu pojawił się  Święty Mikołaj oraz Elf Sopelek. Jak widać wiadomość dotarła aż na Biegun Północny  zachęcając do przybycia tak zacnych gości. Aby jeszcze bardziej umilić ten dzień, na najmłodszych czekało wiele konkursów oraz świąteczny quiz, w którym wiedzą popisali się także dorośli. Dzięki wizycie Mikołaja wszystko to odbyło się w  grudniowej atmosferze, dopiero co przywołującej myśli o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia.

OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ i pomostu na Szachtach w Poznaniu