Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA
Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA

W Hotelu Marriott - specjalnie dla dzieci pracownikó firmy Geodis Calberson Polska - zaprezentowaliśmy spektakl z udziałem światowych gwiazd – bohaterów kreskówek Walta Disneya.

Myszka Mickey i Minnie wraz ze swymi sławnymi przyjaciółmi Goofym, Donaldem i Pluto przywołują wspomnienia o miłości, magii i niespodziankach w trzech niezwykle śmiesznych gwiazdkowych historyjkach.
Mickey i Minnie przypominają rok, w którym się w sobie zakochali i pierwszą, niezapomnianą wspólną Gwiazdkę. Goofy i Max opowiadają o swoich zabawnych, zimowych przeżyciach i o wizycie prawdziwego Świętego Mikołaja, która sprawiła, że były to najbardziej czarowne i niezwykłe święta w ich życiu. Donald zaś wspomina jak to kiedyś życzył sobie, żeby Gwiazdka była codziennie i jak spełnione życzenie przerodziło się w pełną komizmu katastrofę, a w efekcie pozwoliło im zrozumieć na czym polega prawdziwy duch Bożego Narodzenia.

Śmieszne teksty, dobra muzyka i wspaniałe Gwiazdkowe piosenki sprawiają, że przedstawienie jest znakomitą rozrywką dla wszystkich bez względu na wiek.
 

Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA Myszka Mickey i Przyjaciele - dla GEODIS CALBERSON POLSKA