Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ

Piknik Programu Poznaj Dobrą Żywność odbył się 14 czerwca w Warszawie, w ogrodach Szkoły GŁównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji - konkursów, zabaw, gier i animacji oraz nagród – m.in. mini zoo ze zwierzętami hodowlanymi, dmuchane zjeżdżalnie i baseny z piłeczkami. Chętni będą mogli przyozdobić swoją twarz w dowolny wzór ludowy lub zwierzęcy, czy też nauczyć się wytwarzania kwiatów z bibułki. Nasze animatorki prowadziły na scenie tematyczne konkurencje familijne. Głównym prowadzącym był - świetny jak zawsze - Tomasz Kamel.

W ogrodach SGGW można było nie tylko spróbować, ale także kupić najlepsze polskie produkty żywnościowe, wziąć udział we wspólnym gotowaniu, zobaczyć wystawy poświęcone wsi i rolnictwu, zaplanować wakacyjny wypoczynek w gospodarstwach agroturystycznych, zadbać o swoją dietę oraz uczestniczyć w wielu grach, zabawach i animacjach.

Piknik Poznaj Dobrą Żywność w liczbach:
130 producentów żywności uczestniczącej w unijnych i krajowych systemach wyróżniania jakości, w tym 50 firm uczestniczący w Programie Poznaj Dobrą Żywność,
10 organizacji i stowarzyszeń branżowych promujących polską żywność,
4 Lokalne Grupy Rybackie.
Program Poznaj Dobrą Żywność to 460 produktów z 89 firm

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ