Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej
Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej

 

Początek grudnia to też początek naszych świątecznych podróży! Na pierwszy cel wyznaczyliśmy Galerię Sudecką w Jeleniej Górze. Już od godziny 12:00 na dzieci czekało mikołajkowe show, czyli bokserski pojedynek pomiędzy Bartolinim Bałwankiem a Świętym Mikołajem. By rozwiązac problem, kto ostatecznie jest odpowiedzialny za rozdawanie prezentów uczestnicy zostali podzieleni na 2 drużyny i z udziałem publiczności wzięli udział w wielu zabawach i konkursach przeplatanymi dobrą muzyką i osobliwymi dialogami.

 

Poza tym niedaleko sceny powstała cukiernia Św. Mikołaja, w której najmłodsi zajęli się ozdabianiem świątecznych pierników oraz przygotowywaniem pachnących cynemonem ciastek. Stoiska kreatywne rownież były przepełnione, a zaangażowani w nich rodzice pomagali swoim pociechom w wykonaniu bożonarodzeniowych ozdób i zimowych przytulanek.

Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej Mikołajkowa Kraina Atrakcji w Galerii Sudeckiej