MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski
MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski

         Kto z Was nie zechciałby spędzić Mikołajek w atmosferze pełnej niespodzianek w samym sercu Mikołajek? Wydaje się to absurdalne, ale w przedświątecznym czasie do małego miasteczka trafiła także  grupka bohaterów bajki uwielbianej przez wszystkie dzieci - Krainy Lodu.
 

             Najmłodsi w zniecierpliwieniu wyczekiwali tego spotkania. Zobaczyć Elzę i Annę nie na dużym ekranie, a w rzeczywistości to niecodzienne wydarzenie. Każdy z zaciekawieniem przyglądał się perypetiom księżniczek, a gdy na scenie pojawił się zwariowany bałwanek Olaf radości nie było końca. Dzieci zostały zaproszone do wspólnego śpiewu i tańca, będąc jednocześnie uczestnikami bajkowego spektaklu. I jak to w większości bajek bywa, morałem okazała się być miłość, która w przedświątecznej bożonarodzeniowej atmosferze potrzebna jest każdemu z nas. Po spektaklu  i wspólnych pamiątkowych zdjęciach nie pozostało nic innego, jak z pogodą ducha wyczekiwać rodzinnych spotkań i przybycia Świętego Mikołaja.

MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski MIKOŁAJKI W MIKOŁAJKACH - Hotel Gołębiewski