MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH

V Wakacyjna Kraina Zabawy - MOK w Siedlcach

Sierpień 2012. Realizacja eventu plenerowego z udziałem bohaterów filmu Madagaskar. W programie udział wzieli nasi aktorzy i animatorzy w kostiumach teatralnych idealnie odwzorowanych postaci takich jak: Król Julian, Skipper, Lew Alex, Hipcia Gloria, Zebra Marty czy też Pingwin Kowalski. Najmłodsi mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnie dla nich przygotowanych zabawach ruchowych i konkursach ze wspaniałymi nagrodami. Na dzieci czekały: malowanie twarzy, trampolina, basen z piłkami, poskramianie byka, rowery balansowe, puszczanie ogromnych baniek, nauka chodzenia na szczudłach, kącik plastyczny oraz konkurencje sportowe.

Dodatkowymi atrakcjami był koncert zespołu Verwa i Miasteczko Rozrywki. Ponadto cała gama zadań pobudzających kreatywność podczas wspólnej zabawy będącej formą twórczego zaangażowania. Zadania, do których chętnie angażują się dzieci były połączeniem form muzycznych, plastycznych i teatralnych.

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W SIEDLCACH