Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej
Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej

 

 Miasteczko radości to jak sama nazwa wskazuje spełnienie marzeń niemal każdego malucha. Na placu przed Galerią Sudecką frajdy było co niemiara.  Wszystko to z okazji święta uwielbianego przez dużych i małych - Dnia Dziecka.

Ogromne dmuchawce, zamki, zjeżdżalnie i trampoliny, to atrakcja znana niemal wszystkim, ale gigantyczna gra dart to niecodzienna przygoda, która pochłonąć może nie tylko dzieci, ale zarówno rodziców.  Nie zabrakło tutaj również konkursów oraz gier zespołowych wymagających sprawności i przenikliwości umysłu. Dla maluchów przygotowane zostały bajeczne domki gotowe do pomalowania i kreatywnego ozdobienia. Wszystko to w zasięgu ręki, w ciepłej i radosnej atmosferze Jeleniej Góry.

Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Miasteczko Radości - Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej