METRO GROUP - Piknik i Klownada
METRO GROUP - Piknik i Klownada

Czerwiec 2010r.
Na zlecenie Entertainment Group realizowaliśmy piknik pod znakiem klownady dla dzieci pracowników Metro Group. Na terenie ośrodka rekreacyjnego w pobliżu Warszawy rozgrywały się niecodzienne konkurencje i zabawy przygotowane przez nasz zespół animatorów.

Pokazy żonglerki, gigantyczne bańki, sztuczki cyrkowe, szczudlarze oraz występy sceniczne dopełniały szczęście młodych uczestników.

METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada METRO GROUP - Piknik i Klownada