Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej
Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej

Dzień Dziecka to święto samo w sobie dość magiczne - dla najmłodszych radość, dla starszych ulga, że choć przez chwilę nie muszą ukrywać się pod maską dorosłości.  Dlaczego więc nie celebrować tego dnia  hucznie i spotkać się z Alicją i Kapelusznikiem w Krainie Czarów?

Drzwi do tej bajkowej krainy otworzyła Galeria Sudecka.  Dla najmłodszych niezwykłym przeżyciem było nie tylko spotkanie z bohaterami powieści Lewisa Carrolla, ale także uczestnictwo w wielu grach i konkursach. Przygotowany został bowiem Familijny Turniej Kapelusznika, w skład którego wchodziło mnóstwo konkurencji drużynowych.  Poza konkursami, dla dzieci zostały przygotowane również stoiska kreatywne. Dziewczynki mogły  wykonać  przepiękne nakrycia głowy rodem z warsztatu Kapelusznika,  chłopcy zaś wymyśle latawce, samoloty i inne maszyny latające. Na zakończenie dnia  zaplanowano także niezwykły pokaz iluzjonisty.

Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Sudeckiej