LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej
LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej

       Los Rabatos podczas Dia de Muertos.  Wszystko to w Galerii Sudeckiej, utrzymane w przerażająco-kwiecistym klimacie meksykańskiego święta zmarłych. Przecież ten dzień nie musi kojarzyć się z kostuchą i ponurą, cmentarną atmosferą. Wystarczy szczypta kolorów i garść muzyki, a zabawa jest gwarantowana!

       W tym dniu nikt nie miał ochoty ani na cukierka ani na psikusa, bowiem wszyscy pochłonięci byli  wzbudzającymi dreszczyk konkursami i rodzinnymi zabawami. Dla miłośników ruchu przygotowane zostały warsztaty taneczne. Z kolei dla dusz artystycznych jak zawsze otwarty był kącik kreatywny, gdzie nieustannie wykrawano dynie, by następnie mogły się one przeobrazić w unikatowe lampiony. Szaleństwo trwało przez cały dzień, a zabawą pochłonięte były nie tylko dzieci, ale także rodzice, którzy na chwilę mogli  uciec od codziennych obowiązków na rzecz halloweenowej atmosfery wypełniającej cała Galerię Sudecką.

Relacja filmowa dostępna na youtube pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=2imNoFXWDOQ 

LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej LOS RABATOS - Halloween w Galerii Sudeckiej