LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny
LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny

Spektakl i program animacyjny powstały za zgodą firmy HASBRO producenta animowanej serii oraz popularnych zabawek Littlest Pet Shop.

Blythe Baxter – to główna bohaterka naszej opowieści, Dziewczynka, która często zmienia miejsce zamieszkania z powodu pracy swojego taty. Tym razem trafia do kamienicy, w której znajduje się podupadający sklep zoologiczny. Dziewczynka zakrada się tak już pierwszego dnia i z niedowierzaniem odkrywa, że rozumie mowę znajdujących się tam zwierząt. Od razu łapie kontakt z sympatycznym jeżem Russelem i pandą Penny oraz mangustą Sunilem.
Widzowie wraz z Blythe dowiadują się o niezwykłych mieszkańcach sklepiku – o ich zdolnościach,  pasjach i marzeniach.

W celu uzyskania większej ilości informacji i materiałów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny LITTLEST PET SHOP - Spektakl i program animacyjny