KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski
KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski

Sieć Kin Helios w oczekiwaniu na zbliżającą się premierę My Little Pony Film - zapewniły dzieciom wyjątkową atrakcję - spotkanie z kucykami. Nasze 4 wspaniałe, gigantyczne kostiumy wraz z aktorami je animującymi, ruszyły w objazdówkę i dotarły do 12 kin Helios w 12 miastach Polski.

Byliśmy w Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Kielcach, Szczecinie, Kędzierzynie Koźlu, Wrocławiu, Opolu i Bielsko-Białej.

Mieliśmy przyjemność spotkać się z grupą reprezentującą Polski Fanklub MLP, którzy przyjechali specjalnie na spotkanie z kucykami. Byliśmy miło zaskoczeni widząc wśród fan-klubowiczów osoby dorosłe :)

KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski KINA HELIOS - Spotkanie z Kucykami MLP w 12 miastach Polski