Hotel Gołębiewski - Mikołajki w Mikołajkach
Hotel Gołębiewski - Mikołajki w Mikołajkach

Skoro Król Julian świętuje Mikołajki, to dlaczego by nie zorganizować ich w Mikołajkach? Na dodatek z udziałem 500 osób i w Hotelu Gołebiewski?


Dla bohaterów: Alexa, Martiego i Glorii była to wspaniała okazja przedstawienia dzieciom swojej przedświątecznej przygody. Zapewnie nikt nigdy nie wpadł na pomysł, żeby sprowadzić Świętego Mikołaja i przywłaszczyć go tylko dla siebie, ale nietypowa paczka przyjaciół po raz kolejny okazała się być nieprzewidywalna. Na szczęście w zaistniałych kłopotach pomogły dzieci, które poprzez śpiewanie kolęd sprawiły, że Mikołaj bezpiecznie powrócił na biegun północny.

W drugiej części programu pojawił się gość specjalny; uwielbiający świętować wszędzie i w każdym momencie - Król Julian. To właśnie on razem z pingwinem Kowalskim przeprowadził wiele kreatywnych i ruchowych konkursów. Nie zabrakło też ciekawych i lekko barwnych anegdotek z życia królewskiego. Cóż, niech żyje Król Julian!

Hotel Gołębiewski - Mikołajki w Mikołajkach Hotel Gołębiewski - Mikołajki w Mikołajkach Hotel Gołębiewski - Mikołajki w Mikołajkach