HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ
HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ

Z okazji zbliżającego się święta Halloween Galeria Sudecka po raz kolejny zorganizowała dla klientów Noc Strasznych Rabatów. Poza drobnymi atrakcjami dla dorosłych, na najmłodszych czekało wiele konkursów oraz zabaw kreatywnych. Dzieci oraz rodziców nie zabrakło również przy stoiskach plastycznych, gdzie m.in. wycinano dynie oraz wykonywano szklane lampiony w technice decoupage.
 

Tegoroczną inspiracją dla naszych aktorów i animatorów byli bohaterowie filmu "Miasteczko Halloween" wyreżyserowanego przez Tima Burtona. Mroczną atmosferę dopełniła scenografia imitująca upiorne cmentarzysko, które niespodziewanie wyrosło w środku pola dyniowego.

HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ HALLOWEEN W GALERII SUDECKIEJ