"H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo
"H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo

Dnia 22 listopada 2017 roku w Szczytnikach Czerniejewskich miała miejsce premiera widowiska teatralnego „H2O TO JEST TO!”. W rolę postaci  magicznego podwodnego świata wcielili się Seniorzy z gminy Czerniejewo, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w warsztatach i spektaklu muzycznym "Będzie weselej".

To już kolejny raz kiedy wspaniała "Grupa 60+" przełamała wszelkie bariery tremy i z pozytywną energią wystąpiła na scenie. Sala jak zwykle była pełna widzów, zarówno tych młodych jak i dojrzałych, którzy przez ponad godzinę ze wstrzymanym oddechem przyglądali się malowniczemu podwodnemu światu oraz perypetiom szalonych bohaterów.

Reżyserią, scenografią, projektami kostiumów oraz przygotowaniem scenariusza zajęli się Artur Kamiński i Monika Belau. Stroje wykonane zostały przez Seniorów, pod czujnym okiem Piotra Urbaniaka. Całe to przedsięwzięcie miało szanse odbyć się dzięki dofinansowaniu uzyskanym przez Stowarzyszenie Pelikan.

https://www.facebook.com/andrzej.kryszak.9/videos/pcb.1813843225353367/1813816662022690/?type=3&theater

"H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo "H2O TO JEST TO!" czyli spektakl teatralny Seniorów z gminy Czerniejewo