GRAMY DLA WOŚP!
GRAMY DLA WOŚP!

         13 stycznia odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nas również nie mogło zabraknąć, a przecież graliśmy dla dzieci małych i bez focha wprost z  pierwszej stolicy!

          Skrzynki zapełniały się już od południa. Wolontariuszy można było spotkać na ulicach Gniezna, ale przede wszystkim w hali widowiskowo-sportowej. Tam atrakcji nie brakowało! Warsztaty dla najmłodszych, pokazy baletu, tańca ludowego i karate. Nie zabrakło również naszych bajkowych przyjaciół, czyli postaci ze Shreka i Madagaskaru, które przez cały dzień umilały atmosferę, zabawiały dzieci i były chętne do robienia szalonych fotografii. Nieodzownym punktem programu WOŚP były licytacje. Przedmiotów oddanych na ten cel było mnóstwo, a każdy z nich bardziej oryginalny od poprzedniego. W sumie Gniezno zebrało ponad 240 tysięcy złotych! Koniec tak wspaniałego dnia zwieńczyło światełko do nieba i liczne koncerty trwające do późnego wieczora.

GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP! GRAMY DLA WOŚP!