GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA
GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA

Czy jesteś miłośnikiem czekoladowej słodyczy, czy marzysz może o niesamowitej przygodzie w zwariowanym świecie Willego Wonki. Fabryka Wonki jest zamknięta od lat z obawy przed szpiegami chcącymi wykraść tajne receptury robienia czekolady. Jednak w Mikołajki za namową Świętego Mikołaja, Willy postanawia otworzyć fabrykę dla garstki wybrańców, którzy odnajdą złote bilety ukryte w czekoladach. Cały świat w te święta oszaleje, otwierając setki czekolad, aby tylko odnaleźć przepustkę do krainy czekolady.

Z młodymi uczestnikami - dziećmi pracowników firmy Geodis - spotkaliśmy się w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Sala bankietowa została zamieniona w czarodziejski i kolorowy świat Wonka, pełen soczystych kolorów i olbrzymich dziecięcych przysmaków.

Gigantyczne cukierki, oblane szklistym lukrem owoce i warzywa, wyrastające z podłogi lizaki, czekoladowe fontanny, olbrzymie babeczki, pierniczki, girlandy i drzewka pełne słodkości. A na specjalnie przygotowanych stołach pomocnicy Wonki, wystawili całe sterty przyrządów do wytwarzania słodkości. W głównej części fabrycznej auli usytuowane zostały stanowiska gdzie były przeprowadzane zajęcia animacyjne- również związane z czekoladową tematyką. Nie zabrakło również pudeł pełnych słodkości :) Pod koniec spektaklu zjawił się gość specjalny - Święty Mikołaj - i zaczęło się to, na co wszystkie dzieci czekały - rozdawanie prezentów!

GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA GEODIS - CZEKOLADOWE ŚWIĘTA W ŚWIECIE WILLY WONKA