GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń!
GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń!

W Święta Marzeń - 6 grudnia w Galerii Katowickiej  - zawitał Prawdziwy św. Mikołaj. Zanim jednak to nastąpiło zaprosiliśmy dorosłych i dzieci przebywających na terenie Galerii do udziału w spektaklu „Gdzie jesteś św. Mikołaju?” oraz do udziału w przygotowanych tematycznych zabawach, grach i konkursach. Stanowiska plastyczne oraz warsztaty pracy kreatywnej cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. Każdy bez względu na wiek mógł pobawić się z naszymi animatorami i poczuć magie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Święty Mikołaj do końca dnia czekał na swoich wiernych fanów – przyjmował zamówienia na prezenty i mógł na własne uszy usłyszeć jakie marzenia mają dzieci naszych czasów. Dodatkowo czynna była Poczta Świętego Mikołaja, z której najmłodsi chętnie korzystali wrzucając listy z prośbami i życzeniami.

GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń! GALERIA KATOWICKA - Spektakle, Animacje, Prezenty i Święta Marzeń!