FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska
FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska

 

Słoneczne sobotnie popołudnie i przytulne miejsce, w którym znaleźć może się każdy, kto tylko zechce. Wszystko to zostało spełnione dzięki Estradzie Poznańskiej, która 9 czerwca zorganizowała Rodzinny Festyn Morasko.  Punktualnie o godzinie  15 na scenie pojawił się Zespół Orkiestry Dętej i oficjalnie rozpoczął niemalże całodniową imprezę. Jeśli muzyka to również i teatr! Teatr Wariate i spektakl "O Królewsko-Cesarskim Trakcie w jednym akcie"  to podróż pełna spotkań z ludźmi przeszłości - władcami Polski, którzy jak się okazało pomimo rozwagi i waleczności  mieli dość osobliwe poczucie humoru.  Skoro na twarzy pozostał uśmiech, to dlaczego go nie zachować? O to postarał się Paweł Kuleszewicz  ze swoim występem kabaretowym pt. "Ostatni szkieł PRL".

Nasza Grupa Illuminati z myślą o dzieciach przygotowała konkursy, w których najmłodsi mogli wykazać się nieprzeciętną kreatywnością, ale przede wszystkim poczuć ducha dobrej zabawy. Wieczorem zaś w powietrzu ponownie uniosły się nutki tworzące melodie z lat 60. Taniec przy dźwiękach rock'n'rolla i cudowna atmosfera poprzednich wydarzeń z pewnością pozostawiła ślad w pamięci mieszkańców Poznania.

FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska FESTYN MORASKO - Estrada Poznańska