EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci"
EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci"

W największym w Polsce EMPIK-u w Warszawie na ulicy Marszałkowskiej uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu, którym była Premiera ostatniej część z serii książek o Harrym Potterze – Insygnia śmierci - autorstwa brytyjskiej pisarki Joanne Kathleen Rowling. Nieprawdopodobna ilość fanów przybyła czekając na północ – kiedy to książki będą mogły być sprzedawane.

Zanim to nastąpiło fani Harrego Pottera mieli okazję zobaczyć spektakl teatralny wykorzystujący wątki ze wszystkich części serii.  Nasi aktorzy wcielili się w rolę nauczycieli z Hogwartu. Na scenie pojawili się Severus Snape, Albus Dumbledore, Alastor Moody, Sybilla Trelawney i Rubeus Hagrid. Gościem specjalnym był tłumacz książek – pan Andrzej Polkowski.

EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci" EMPIK - "Harry Potter i Insygnia Śmierci"