DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY
DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY

          Szaleństwo kolorów, ogromne bańki mydlane i dmuchańce wypełnione torem przeszkód. Setki balonów i gigantyczne żywe pluszaki. Brzmi niewiarygodnie, ale taki dzień zdarza się tylko raz do roku. To nie są zimowe święta, to święto wprost nadzwyczajne - Dzień Dziecka.

         Z tej okazji zjawiliśmy się na Chomiczówce -  warszawskich Bielanach, by porwać do zabawy nie tylko najmłodszych, ale też rodziców i dziadków, co okazało się być wspaniałym pomysłem jak na ciepłe czerwcowe popołudnie. Plenerowe gry zręcznościowe, łamigłówki i konkursy były tylko częścią wielkiego planu. Dla artystycznych dusz przygotowane zostały stoiska kreatywne, znad których zaczęły latać własnoręcznie wykonane samoloty bądź statki kosmiczne. Nie brakowało też kolorowej biżuterii, a nawet przepięknie ubranych kukiełek. Na zakończenie przygotowano taneczne mini show, które było dopełnieniem dnia pełnego przygód, a zarazem jego oficjalnym zakończeniem.

DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY DZIEŃ DZIECKA na CHOMICZÓWCE - DZIELNICA BIELANY