CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu
CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu

ILLUMINATI zostało poproszone o zorganizowanie uroczystego otwarcia multipleksu CINEMA-CITY w Toruniu. Zbliżająca się premiera filmu animowanego pt.: „Roboty” była świetną okazja aby cały event zrealizować w futurystycznych klimatach. Przybyłych gości witali bohaterowie filmu Radek, Gwoździu i Hania oraz roboty zadaniowe.

Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje – między innymi tematyczne przedstawienie na scenie oraz pokazy break dance i electric boogie. W programie zwracaliśmy uwagę na treści związane z ekologią i ochroną naszej planety proponując zabawy z cyklu „Proste rady na odpady” oraz „Zbuduj robocika z rzeczy ze śmietnika”. Dzieci wykazały się kreatywnością i wyobraźnią godną pozazdroszczenia.

CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu CINEMA-CITY - Otwarcie multipleksu w Toruniu