C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network
C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network

Taka gratka nie zdarza się zbyt często – Najprawdziwszy oryginalny Scooby Doo zaszczycił swoją obecnością C.H. Targówek. Ale to nie wszystko! Przez trzy dni dzieci miały okazję uczestniczyć w specjalnych programach poświęconym gwiazdom Cartoon Network.

Pierwszy dzień należał do Dextera i jego szalonego laboratorium. Kolejny dzień zdominowali bohaterowie kreskówki: „Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster”. Trzeciego dnia królował boski Johnny Bravo. Goście specjalni każdego z programów to Krowa i Kurczak. Trzy dni wspaniałej zabawy udzieliły się także naszej ekipie... i zatęskniliśmy za czasami beztroski :)

C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network C.H. TARGÓWEK - Weekend z Cartoon Network