CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana
CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana

        Kto choć raz obejrzał "Madagaskar", wyobraża sobie nie tylko wyspę na Oceanie Indyjskim, ale czworo afrykańskich zwierzaków w otoczeniu lemurów i pingwinów, których  zwariowane przygody przyprawiają o atak śmiechu.

         To właśnie "Wielka wyprawa Króla Juliana", w której tym razem udział wzięli widzowie z Centrum Kultury w Łomiankach. Historia porwała za sobą nie tylko najmłodszych. Była przy tym niecodzienna i nieodmiennie zaskakująca. Przecież nie każdego dnia wspaniały Król Julian XII traci zęby, a Melman nagle staje się dzieckiem.  Według Glorii, Marty'ego i Alexa nawet na to jest rada. Z głową pełną pomysłów paczka oddanych przyjaciół wyrusza w podróż nie do zapomnienia. Na szczęście przy odrobinie wytrwałości i pomocy dzieci, wszystko w mgnieniu oka powraca do normalności ubarwionej śpiewem i szalonym tańcem.

CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana CENTRUM KULTURY W ŁOMIANKACH - Wielka Wyprawa Króla Juliana