BAUMA - Niebo kontra Piekło
BAUMA - Niebo kontra Piekło

Niebo kontra Piekło – to jeden z ciekawszych naszym zdaniem tematów wieczorów firmowych, dający niesamowite możliwości przez dowolność interpretacji, zastosowania kostiumów oraz oryginalności wystroju wnętrza. Pracownicy firmy Bauma – jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Ich kreacje diabelsko anielskie były naprawdę oszałamiające- kreatywność godna podziwu.

Imprezę prowadził sam Belzebub Sebastian Grek, który w asyście pomocników z piekła rodem za wszelką cenę starał się dopiec  bawiącym się aniołkom. Sala została podzielona na sektor piekielny i  skrawek nieba. Trunki błękitne i białe zderzały się z Krwawą Merry i wściekłymi psami. Po kilku godzinach nikt nastąpiła nadprzyrodzona integracja – anioły z przyprawionymi rogami tańczyły z uskrzydlonymi w delikatne piórka diabłami. I jak tu być odpornym na pokuszenie?

BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło BAUMA - Niebo kontra Piekło