BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź
BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź

Z okazji Dnia Dziecka przez dwa dni weekendowe Port Łódź zamieniliśmy w gigantyczny plac zabaw, na którym królowały wyścigi samochodowe i pokazy mody. Były też konkursy z nagrodami.

Na scenie nasi prowadzący zapraszali miłośniczki Barbie do zabawy "Modelka na medal", w której uczestniczki będą mogły sprawdzić się w roli profesjonalnych modelek. Prawdziwe wielbicielki Barbie sprawdzały swoją wiedzę w quizach dotyczących ulubionej lalki lub mogły przekonać się o swym poziomie znajomości zasad savoir-vivre. Dodatkowo, pojawiły się zabawy ruchowe takie jak "Barbie zumba" oraz ćwiczenia nieskomplikowanych układów baletowych. Były także występy chóru, który został stworzony przez biorące udział w zabawie dzieci.

Z kolei mali znawcy aut mogli sprawdzać swój refleks, brać udział w wyścigach, a także konstruować pojazdy z dużej ilości balonów. Pojawiły się także gigantyczne puzzle Hot Wheels oraz możliwość udziału w zabawie muzycznej, w której trzeba było rozpoznać różnego rodzaju odgłosy urządzeń mechanicznych, w tym samochodów. Zabawa "Przede wszystkim bezpieczeństwo" pomogła uświadomić dzieciom konieczność dbania o względy bezpieczeństwa na drodze.

BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź BARBIE vs. HOT WHEELS - Dzień Dziecka 2014 w Porcie Łódź