Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej
Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej

      Któż z nas nie oglądał filmów utrzymanych w Świątecznym klimacie, w których dzieci w galeriach handlowych ustawiają sie w kolejce, by choć przez chwilę porozmawiać ze Świętym Mikołajem siedzącym w otoczeniu elfów i śnieżynek, lub po prostu zostawić mu list z prośbą o spełnienie najskrytszych marzeń.

       Po raz kolejny fikcja stała się rzeczywistością i po raz kolejny zdarzyło się to w Galerii Sudeckiej. Jak przyjemnie było zobaczyć zaskoczenie na twarzy dzieci,  z przejęciem podchodzących do Mary Claus i Świętego Mikołaja na którego wyczekuje się przez cały długi rok. Lecz by to spotkanie na długo zapadło w pamięć, poza uśmiechem i dobrym słowem każdy z obecnych otrzymał pamiątkową fotografię. Nie zabrakło też upominków, konkursów oraz popularnego w okresie bożonarodzeniowym - wspólnego kolędowania.

Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej Audiencja u Świętego Mikołaja i Mary Claus w Galerii Sudeckiej