Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce
Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce

 

3 czerwca był dniem dość niezwykłym dla mieszkańców Bielan.  Na placu zewsząd otoczonym zielenią,  urządzono festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Tutaj nikt nie mógł się nudzić! Już od południa do życia powołane zostały stoiska kreatywne, przy których wykonać można było przepiękne budowle, pojazdy latające, ale też nakrycia głowy i biżuterię. Najmłodsi z łatwością odnajdywali stoiska malowania buzi, by w mgnieniu oka przeobrazić się w wymarzoną przez siebie bajkową postać. 

W części artystycznej nie zabrakło Alicji w Krainie Czarów - przedstawienia tak  zwariowanego, jak również porywającego nawet dorosłych widzów do nieprzeciętnego świata iluzji. Podczas gdy dzieci uczestniczyły w grach plenerowych i konkursach, dorośli przez moment mogli odpocząć, wsłuchując się w dźwięki  piosenek  zespołu coverowego lub po prostu oglądać pokazy tańca. Każdy znalazł coś dla siebie, jednocześnie zapominając o otaczającej go szarej rzeczywistości.

Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce Alicja w Krainie Czarów, czyli Dzień Dziecka na Chomiczówce