Akzo Nobel - PRL w pigułce
Akzo Nobel - PRL w pigułce

W imprezie integracyjnej uczestniczyło kilka firm pracujących w jednym kompleksie biurowym. Naszym zadaniem było przenieść wszystkich uczestników eventu do świata proletariuszy, sekretarzy, czerwonych goździków, komitetów powitalnych, a przede wszystkim absurdu.

PRL-owski klimat zapewniła odpowiednia scenografia, socrealistyczne plakaty, hasła propagandowe, najlepsze kroniki filmowe oraz muzyka znana z lokali dancingowych tamtych lat. Goście zostali przyjęci przez Komitet Powitalny uzbrojony w sztandary. W klimat peerelowski wprowadzili przybyłych zawodowi aktorzy, którzy wcielili się w kilka sugestywnych postaci z epoki - płynnie wprowadzając uczestników w klimat tamtych czasów.
Nie zawiedli uczestnicy, którzy wykazali się wspaniałą inicjatywą i inwencją – większość przybyła przebrana zgodnie z tematem przewodnim – były także osoby zaopatrzone w stosowne gadżety.

Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce Akzo Nobel - PRL w pigułce